Наші послуги

Мета нашої компанії - встановити прозорі довірчі відносини з Клієнтом, в тому числі стосовно формування цін на юридичні послуги. Ціни мають бути передбачувані, а механізм їх формування зрозумілим для Клієнта.

Вартість юридичних послуг обумовлюється індивідуально в кожному випадку, оскільки на їх визначення впливає ряд факторів, зокрема:

- Обсяг та тривалість роботи, яка має бути проведена для належного надання замовленої юридичної послуги.

- Рівень складності правових питань, що мають бути вирішені в рамках замовленої юридичної послуги, та перспективи на майбутній успіх справи в цілому.

- Додаткові вимоги стосовно скорочення терміну надання юридичної послуги.

Наша компанія застосовує наступні механізми формування ціни:

Фіксована ціна – незмінна вартість юридичних послуг, заздалегідь обумовлена з Клієнтом, яка застосовується у випадках, коли визначення точного обсягу юридичних послуг є можливим до початку їх надання.

Погодинна оплата – вартість юридичних послуг, яка визначається в залежності від часу, витраченого юристом на надання замовленої послуги, та кваліфікації юриста, з розрахунку від 500 гривень за одну годину роботи.

Абонентське обслуговування – комплексний юридичний супровід поточної господарської діяльності підприємства на регулярній основі з фіксованою щомісячною оплатою, що передбачає отримання юридичних послуг за зниженими цінами (від 10% до 30%).

Вартість абонентського обслуговування складає від 4500 гривень на місяць та передбачає 10 годин роботи юриста, на кількість перевищення годин роботи застосовується погодинна оплата за зниженою ціною – 400 гривень за годину. Оплата абонентського обслуговування здійснюється до 5 числа поточного місяця.

Наші послуги