Послуги

Якщо у Вашій роботі виникають проблемні питання, що пов’язані з роботою Державної фіскальної служби, то Юридична компанія «НІЛОС» може виступити Вашим радником (помічником) у їх вирішенні. Оскільки, спеціалісти нашої команди мають багаторічний досвід у сфері податкового права.

На сьогодні, актуальними є питання пов’язані з розблокуванням реєстрації ПН/РК у ЄРПН. Для вирішення яких, дієвим є залучення юридичного фахівця на будь-якій стадії. Так як, якісно підготовлене повідомлення та правильне визначення належного обсягу документів, які необхідно до нього додати, є запорукою в найпростіший спосіб досягнути позитивного результату. А юридично грамотно складена скарга убезпечить Вас від затяжного судового процесу.

Разом з тим, залучення юриста в ході проходження податкової перевірки, надасть змогу провести професійну дискусію з контролюючим органом щодо виявлених порушень, що дозволить мінімізувати негативні результати, які можуть бути викладені в Акті перевірки.

 Однак, якщо Ви вже отримали рішення контролюючого органу, наші спеціалісти допоможуть розробити дієву стратегію Вашого захисту та забезпечать супровід на стадіях адміністративного та судового оскарження.

Крім того, Ви завжди маєте змогу отримати усну або письмову юридичну консультацію з будь-якого питання щодо оподаткування.

Співпраця з ЮК «НІЛОС» дозволить Вам отримати швидкий та якісний результат за сприятливою вартістю!